9 zacisznych miejsc na majówkę nad morzem 2020

0
88

Nadeszła wiosna a wraz z nią coraz cieplejsze, pełne słońca dni. Nie dziwi więc fakt, że wiele osób marzy o wypoczynku i chwili relaksu.

Marzenie to będziemy mogli spełnić już podczas długiego majowego weekendu. Jednym z miejsc, które warto wówczas odwiedzić jest polskie morze. Poznajmy 9 zacisznych miejsc, które idealnie nadają się na majówkę nad morzem.

Stegna

To jedno z miejsc, które jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających turystów. Stegna to miejscowość letniskowa położona nad Zatoką Gdańską, która zachwyca pięknymi, czystymi plażami oraz mnóstwem klimatycznych barów i restauracji. To doskonałe miejsce dla wypoczynek z dziećmi – nie brakuje tu bowiem małpich gajów oraz innych atrakcji dla najmłodszych.

Rewal

To miejscowość wypoczynkowa z kąpieliskiem morskim i przystanią morską w północno-zachodniej Polsce. Rewal kusi turystów piękną plażą, licznymi atrakcjami takimi jak Park Wieloryba czy ruiny kościoła w Trzęsaczu. Jest to miejsce, w którym nie sposób się nudzić.

Dźwirzyno

Kolejnym zacisznym miejscem, które warto odwiedzić jest Dźwirzyno. To malownicza wieś z rozbudowaną bazą wypoczynkowo-turystyczną. Piękne, szerokie plaże wprost zachęcają do spacerów. Co więcej, w Dźwirzynie możemy wypoczywać nie tylko nad morzem, ale również nad jeziorem. Resko Przymorskie.

Jastrzębia Góra

To niezwykle malownicza wieś letniskowa znajdująca się w województwie pomorskim. Wybierając się tu na majówkę możemy liczyć na piękne widoki, możliwość zobaczenia wielu ciekawych obiektów historycznych. Co ciekawe, Jastrzębia Góra to najbardziej wysunięta na północ miejscowość Polski.

Sarbinowo

To kolejna malownicza wieś znajdująca się w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim. Sarbinowo to nie tylko piękne plaże, ale również liczne atrakcje, wśród których wymienić możemy między innymi Park Miniatur i Kolejek, najstarsze dęby w Polsce oraz Park Linowy Tukan.

Dąbki

Dąbki to wieś uzdrowiskowa w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim. To miejscowość, która kusi malowniczymi plażami oraz bogactwem atrakcji turystycznych, wśród których można wymienić liczne szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe czy przystań żeglarską.

Rewa

Kameralna miejscowość, która kusi niezwykle urodziwymi plażami oraz wyjątkowym cyplem, który rozdziela Zatokę Pucką i otwarte morze. Dzięki temu możemy korzystać z dwóch różnych kąpielisk. Rewa to wieś, która spełni oczekiwania wszystkich miłośników sportów wodnych.

Jastarnia

Zaciszne zakątki nad polskim morzem to nie tylko wsie, ale również miasta. Jastarnia jest doskonałym przykładem. To miejsce, w którym możemy oderwać się od codzienności i zgiełku. Piękne plaże, liczne atrakcje turystyczne a przy tym uzdrowiskowa atmosfera sprawiają, że nie sposób się tu nudzić.

Ustronie Morskie

To kolejne miejsce, które jest w stanie zagwarantować nam idealne warunki wypoczynku. Ustronie Morskie to wieś letniskowa położona w woj. zachodniopomorskim, która zachwyca piękną, szeroką plażą wprost zachęcającą do spacerów.

Jak widzisz, istnieje wiele miejsc, w których spędzić można udaną majówkę. Niezależnie od tego, czy podróżujesz sam czy z dziećmi możesz znaleźć miejscowość, która spełni wszystkie twoje oczekiwania i zapewni wypoczynek, którego potrzebujesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here