Dlaczego warto pojechać na narty do Pra Loup?

0
342

Narty w Alpach Francuskich to bardzo dobre rozwiązanie na spędzenie czasu w narciarskim stylu! Spakuj więc siebie, znajomych, rodzinę i razem wyruszcie do Pra Loup. Zobacz, dlaczego warto tam pojechać. Wszystkiego na ten temat dowiesz się z naszego artykułu. Zapraszamy do czytania!

Doskonała pogoda i widoki

To, czym wyróżnia się ten niesamowity region, to przepiękne krajobrazy oraz powszechne słońce. Panują tu znakomite warunki narciarskie, czyli odpowiednia ilość śniegu przez większość sezonu oraz widoki majestatycznych gór, które zapierają dech w piersiach. Warto również wspomnieć, że w Pra Loup jest wiele słonecznych godzin, więc można spędzić czas na stoku nawet do późnego popołudnia.

Dla każdego coś dobrego

Narciarze mają do dyspozycji aż 180 km tras! Do tego wiele wygodnych wyciągów i komfortowych ośrodków z możliwością noclegu. Trasy są podzielone na łatwiejsze i trudniejsze – idealnie dla (odpowiednio) początkujących i zaawansowanych narciarzy. Na miejscu można skorzystać również z crossowych tras o różnym poziomie zaawansowania, dwóch bardzo dobrych szkółek narciarskich oraz ze świetnie skomunikowanej sieci wyciągów. Pra Loup to znakomity wybór także dla rodzin z dziećmi, które mogą korzystać ze stoku zupełnie za darmo!

Różnorodność atrakcji

Nasze wyjazdy na narty do Pra Loup nie obejmują jedynie spędzania czasu na stoku. To coś znacznie więcej – dbamy o szereg różnorodnych atrakcji dla naszych uczestników. Tak więc biorąc pod uwagę atrakcje w Pra Loup, proponujemy udać się do SPA, ay odpocząć po całym dniu spędzonym na stoku. Dla bardziej aktywnych i spragnionych intensywnych wrażeń ośrodek proponuje multum barów, klubów i restauracji, aby skorzystać z dobrodziejstw życia nocnego i posmakować regionalnych przysmaków. Szeroka oferta dotyczy także innych sportów zimowych. Istnieje możliwość jazdy na skuterach śnieżnych, jazdy na lodzie, latania paralotnią i wiele innych aktywności. A dla miłośników zwiedzania przygotowaliśmy wyprawy po mieście z licencjonowanym przewodnikiem, który przybliży historię tego niezwykłego miejsca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here