Ekskluzywna majówka w środku lasu

0
60

Relaks na świeżym powietrzu stanowi doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Bez wątpienia, majówka jest jednym z takich okresów, na które czeka bardzo wiele osób. W tym czasie można udać się na łono natury, do lasu czy też do parku z rodziną, przyjaciółmi i z drugą połówką.

Wiele osób zastanawia się jak aktywnie wykorzystać wolne majówkowe dni. Dobrym pomysłem może być skorzystanie z luksusowego hotelu znajdującego się w środku lasu. Wśród atrakcji terenowych, oferowanych przez ekskluzywny kompleks, można wymienić między innymi: wspinaczkę po ściance, zjazd tyrolką, przejście parku linowego czy też skorzystanie ze sprzętu wodnego. Szczegółowe informacje o wyżej wymienionych atrakcjach można znaleźć pod następującą witryną: https://grandchotowa.pl/

Atrakcje terenowe oferowane na wyjeździe majówkowym 

Na wyjazd majówkowy mogą udać się całe rodziny z dziećmi, zorganizowane grupy lub pary małżeńskie. Luksusowy kompleks oferuje zakwaterowanie w komfortowych pokojach i apartamentach. W porze porannej na gości będzie czekać jedzenie serwowane w formie szwedzkiego stołu. Natomiast wieczorem można spożyć obfitą obiadokolację połączoną z deserem. Pomiędzy posiłkami kompleks oferuje ciekawe atrakcje terenowe. W wypożyczalni sprzętu wodnego można skorzystać z nowoczesnego sprzętu. Zainteresowane osoby mogą wypożyczyć kajaki oraz rowerki wodne. Można nimi pływać po zalewie w gronie najbliższych przyjaciół. Wśród atrakcji terenowych znajduje się także park linowy. Jest on zlokalizowany w lesie, zatem uczestników będą czekać niezapomniane widoki oraz wspaniałe przygody. Co ważne, nad bezpieczeństwem uczestników czeka wykwalifikowana kadra.

Majówka w leśnym terenie

Majówka w leśnym terenie stanowi ciekawą atrakcję turystyczną. Wiele osób decyduje się na ten wariant. Jest to świetna okazja do wypoczynku i relaksu. Zainteresowane osoby mogą korzystać z zielonych terenów oraz z pobliskich atrakcji. Z pewnością ciekawą opcję stanowi tyrolka. Zjazd nią gwarantuje niezapomniane wrażenia, gdyż trasa przebiega nad samym zalewem i jest ona bardzo ciekawa. Kolejną terenową atrakcję stanowi ścianka wspinaczkowa. Osoba, która chce skorzystać z tej formy aktywności zapinana jest w specjalną uprząż, która gwarantuje bezpieczeństwo uczestnikowi. Goście hotelowi mogą korzystać z wyżej wymienionych aktywności bez limitu, co z pewnością stanowi duży walor. Istotny jest fakt, że osoby korzystające ze ścianki wspinaczkowej korzystają z niej pod okiem wyszkolonych instruktorów. Dzięki temu mogą mieć oni pewność, że są w ciągłej asekuracji.

Jak dobrze wykorzystać weekend majowy?

Majówka zorganizowana w środku lasu w luksusowym hotelu z pewnością stanowi ciekawe rozwiązanie dla wszystkich osób, które lubią przebywać w leśnych terenach. Na łonie natury można wypocząć, zregenerować się oraz nabrać sił witalnych. Na powietrzu można skorzystać z boiska do gry w kosza, piłkę nożną czy też siatkówkę. Ciekawą opcję dla wypoczywających osób stanowi również kryty basen, w którym można skorzystać z biczy wodnych. Dodatkowo, zainteresowane osoby w czasie majówki mogą korzystać z dobrodziejstwa sauny suchej, infrared oraz sauny parowej. Korzystanie z wyżej wymienionych atrakcji odznacza się działaniem prozdrowotnym. Dzięki korzystaniu z sauny, poprawia się krążenie krwi, wydala się toksyny z organizmu i hartuje się ciało. Z pewnością aktywny wypoczynek połączony z zabiegami pielęgnacyjnymi, kosmetycznymi oraz sportem przyniesie duże efekty w postaci poprawy samopoczucia i zwiększenia odporności organizmu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here