Kolejne wakacje w Kołobrzegu? – Atrakcje, których nie znałeś

0
89

Co roku w Kołobrzegu tysiące turystów korzystają z uroków nadmorskich, piaszczystych plaż. Co roku spędzają wiele godzin nad polskim morzem i cieszą się z kąpieli – zarówno tych morskich, jak i słonecznych.

Dodatkowo na miejscu jest kilka sztandarowych atrakcji, które odwiedza każdy turysta. Na tej liście na 100% musi znaleźć się Latarnia Morska, Muzeum Oręża Polskiego, kołobrzeskie Molo i kilka innych najbardziej znanych miejsc.

Co jednak robić w mieście, które spodobało nam się tak bardzo, że wracamy tam kilka razy? Czy w mieście znajdują się jakieś dodatkowe atrakcje dla dzieci i rodzin, których możemy jeszcze nie znać?

Oczywiście, że tak. Kołobrzeg to miasto, które ciągle rozwija swoją ofertę turystyczną. Pojawiają się tam coraz to nowe atrakcje, a na mapie miasta znajdziemy również takie, które były tam od dłuższego czasu, ale są na tyle niszowe, że nie trafiają na czołówki list turystycznych.

Wyjątkowe, mniej znane miejsca w Kołobrzegu dla dzieci

Przygotowaliśmy dla Państwa trzy propozycje miejsc, które nie są tak znane, ale są równie atrakcyjne. Są to przede wszystkim atrakcje dla dzieci i miejsca w których Wasze pociechy mogą spędzić kilka wyjątkowych godzin. Będzie to czas nauki i przygody, a dla rodziców odrobiny spokoju.

Muzeum6D

Pierwsza nasza propozycja to Muzeum6D. Nazwa wskazuje tutaj na nudne popołudnie podczas oglądania wystaw i eksponatów – nic bardziej mylnego. Jest to miejsce gdzie dzieci uczestniczą we wspaniałej przygodzie poznając historię i legendy morskie i rybackie. Wszystkie ekspozycje są tutaj wielowymiarowe – całe pokoje, przestrzenne malowidła, aktorzy i interaktywne eksponaty.

Ukryta Kraina

Drugie miejsce na naszej liście to prawdziwa magiczna kraina. Twoje dziecko otrzyma tutaj prawdziwą magiczną różdżkę dzięki, której będzie mógł czarować i pokonywać kolejne małe przeszkody na swojej drodze. Dzięki interakcji z eksponatami i postaciami, a także udziałowi żywych zwierząt będą to godziny, które Twoje dziecko zapamięta na bardzo długo.

Miasto Myszy

Ostatnie na naszej liście miejsce – Miasto Myszy – to dom dla wielu setek małych, kolorowych myszek. Dzieci tutaj mogą zobaczyć ich życie, poznać ich zwyczaje i zachowania. Nasze pociechy będą mogły pozbyć się lęku przed tymi zwierzętami dzięki przyglądaniu im się w najbardziej kolorowych scenografiach o jakich mogły zamarzyć. Myszy żyją tutaj w Paryżu, miejskim rynku, w kosmosie i w dżungli, na bezludnej wyspie i plaży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here