Luksusowy i bezpieczny parking w niskiej cenie? Na wyciągnięcie ręki

0
55

Dobra luksusowe nie muszą być drogie. Chociaż samo słowo określa produkty z najwyższej półki, przez lata dopisywaliśmy do niego również wysoką cenę. Oferta Parkos to najlepszy dowód na to, że luksusowe miejsce parkingowe przy największych lotniskach świata, nie musi kosztować więcej, niż standardowy obiekt w centrum miasta – czasem może być nawet tańsze i lepiej wyposażone. Perfekcyjnym przykładem jest parking przy lotnisku Modlin.

Jak to możliwe? Czy Parkos to legalna firma i transakcje są bezpieczne? Poznaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Bezpieczeństwo płatności

Klienci korzystający pierwszy raz z usług firmy, zawsze podchodzą do finalizacji transakcji z pewną dozą dystansu. Oczywiście nie ma w tym nic złego, w końcu każdy powinien dbać o swoje pieniądze, pilnując ich przed potencjalnymi oszustami i złodziejami. Parkos jednak udostępnia najbezpieczniejsze możliwości płatności, do których zaliczyć możemy współpracę z takimi pośrednikami jak:

  • PayPal
  • MasterCard,
  • Visa,
  • iDeal.

Nie korzystasz z ww. firm i nie masz konta, by skorzystać z opcji płatności internetowej? Większość obiektów oferuje możliwość płatności gotówką. Jak to zrobić? Wybierasz port lotniczy (lotnisko Warszawa Modlin), parking, podajesz dane personalne i informacje dotyczące lotu, a na końcu otrzymujesz kilka sposobów finalizacji. Gdy wyświetla się wariant regulowania należności w obiekcie, po prostu wybierasz go i przechodzisz dalej.

Zabezpieczenia obiektów

Wiesz już, że Twoje pieniądze są bezpieczne? Przejdźmy zatem do samego auta. Pozostawienie go w miejscu niestrzeżonym na kilka dni jest wyjątkowo ryzykowne, na okres w okolicach tygodnia jest nieodpowiedzialne, a powyżej tej granicy – skrajnie niebezpieczne. Wszystkie parkingi Parkos są zatem wyposażone w monitoring lub zapewniają całodobową ochronę. Dodatkowo są ogrodzone, dlatego nie ma możliwości, by osoba obca miała dostęp do Twojego pojazdu. Co w sytuacji, gdy ktoś przykładowo zniszczy Twój samochód w trakcie wjazdu lub opuszczania posesji? Dzięki skrupulatnym notatkom pracowników obsługujących parking i kamerom, dana osoba zostanie niezwłocznie namierzona i zweryfikowana.

Wybierając parking nieopodal lotniska Modlin z Parkos, nie musisz obawiać się o pojazd. Każdy parking przy lotnisku (niezależnie od miasta lub kraju, w którym się znajduje), oferuje podobny standard ochrony samochodów.

Skąd tak niskie ceny?

Klienci mogą być zaskoczeni, że tak popularne miejsca oferują zarządzanie rezerwacją i niskie koszty usługi. Otóż Parkos pobiera prowizję jedynie od samych dostawców, zapewniając im tym samym dużo większe oblężenie. Im lepsze warunki współpracy, tym niższe ceny dla klientów. W zamian usługodawcy dużo szybciej i sprawniej mogą wyprzedać miejsca postojowe z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Nie czekaj zatem do ostatniej chwili, by inni zainteresowani Cię nie ubiegli.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here