Stoki narciarskie w Zakopanem – który jest najlepszy?

0
49

Zakopane – stolica polskich amatorów gór zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Dziwić się takiemu stanowi rzeczy nie można, gdyż miasteczko to prezentuje wszystko, co w górach jest najpiękniejsze i za co je się kocha. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o stoki narciarskie w Zakopanem, każdy znajdzie idealny dla siebie, niezależnie czy jest się doświadczonym narciarzem, czy dopiero początkującym, stawiającym pierwsze kroki na nartach. Sprawdź już teraz, który stok spełni Twoje oczekiwania!

  1. Poziom umiejętności.
  2. Mieszane grupy.
  3. Rozszerzaj horyzonty.
  4. Wizyta z dziećmi?

Jeśli chodzi o stoki narciarskie zakopane jest miejscem zapewniającym wiele urozmaiceń, które zapewnią satysfakcję podczas zjazdów każdemu, niezależnie od poziomu zaawansowania. Z powodzeniem możemy się tam udać na trasy o długości kilkuset metrów, chcąc poznać podstawy, czy też powyżej tysiąca metrów, gdzie zapuszczają się doświadczeni narciarze i snowboardziści, którzy doskonalą swoje style.

Poziom umiejętności

W pierwszej kolejności musimy odpowiedzieć sobie na to pytanie. Nie ma sensu okłamywać innych i samego siebie, że jesteśmy lepszymi narciarzami niż w rzeczywistości, bo może to spowodować tylko i wyłącznie problemy oraz zniwelować zabawę – a w końcu na niej zależy nam najbardziej. Tak więc bardzo przyjemne Zakopane stoki narciarskie dla początkujących to stoki Rusiń-Ski na Bukowinie Tatrzańskiej czy też Murzasichle Ski.

Mieszane grupy

Co jednak, gdy wybieramy się na stoki narciarskie Zakopane w większej grupie, w której każdy jest na innym poziomie? Warto wtedy zwrócić uwagę na stoki, które posiadają trasy dla każdych umiejętności. Takie zapewne są stoki na Gubałówce czy też wspomniany Rusiń-Ski.

Rozszerzaj horyzonty

Zawsze warto pamiętać, że stoki narciarskie w Zakopanem to bardzo wiele możliwości. Dlatego nawet jeśli jesteśmy zadowoleni z danej opcji, którą już raz odwiedziliśmy, dobrym pomysłem jest spróbowanie czegoś nowego. Jest niemal gwarancją, że pozostałe stoki zaproponują nam równie wiele atrakcji, jak i zupełnie nowe, niepowtarzalne emocje.

Wizyta z dziećmi

Wiele osób wybiera się do Zakopanego całymi rodzinami, pragnąc najmłodszym zapewnić rozrywkę narciarską, a także zarazić ich miłością do tego sportu. Jakie więc wybrać Zakopane stoki narciarskie, żeby zagwarantować sobie to wszystko? Zdecydowanie podstawowe, dalekie od Kasprowego Wierchu, który jest dla osób bardzo zaawansowanych. Najlepiej kierować się na Kaniówkę w Białce Tatrzańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here