Tak, to możliwe! “Obóz Pokemon Go” to nowość szykowana na nadchodzące wakacje!

0
21

Organizatorzy wypoczynku dziecięcego sprawiają, że spełniają się marzenia dzieci – tematyk obozów są dosłownie setki, a tym razem nowością jest obóz z Pokemonami. Jeśli Wasze dziecko też połknęło bakcyla i biega po osiedlu szukając z telefonem stworków ukrytych za drzewem, to dokładnie wiecie o co chodzi!

Pokemony znane już dziesięciolecia temu, nie utraciły swej mocy przyciągania, a dzięki bardzo dobrej i nowoczesnej aplikacji opartej o Google Maps – gra rozwija się i wciąga. Grają czasem już przedszkolaki.

Obóz Pokemon Go (https://www.kogis.pl/obozy) jest przeznaczony dla dzieci od ośmiu do trzynastu lat. Skierowany jest do chłopców i dziewczynek. Miejsce zamieszkania nie ma znaczenia, gdyż dojazd kolonijny jest z wielu miast Polski. Jeśli więc Wasze dziecko lubi tę grę, z pewnością ucieszy się z takiej propozycji wakacji. Nie, nie będą to wakacje z nosem w telefonie. Aplikacja służy łapaniu Pokemonów i przez chwilę telefon będzie konieczny, jednak poza złapaniem Pokemonów na obozie telefonów nie używamy, bo są inne ciekawe zajęcia. Jakie? Całe mnóstwo: gra w piłkę, kąpiele w morzu, plażowanie, wycieczki, ogniska i dyskoteka. To z tych klasycznych zajęć. Ale poza tym na obozie Pokemon Go jest jeszcze wiele innych aktywności: budowa szałasów, dzień detektywistyczny, tworzenie magicznego pisma, budowanie z rurek, gra w lacrosse, zabawy na linie, unihokej, megatwister i dużo innych. Przewidziano też wycieczkę do aquaparku w Koszalinie oraz wycieczkę do Mielna i na Górę Chełmską z wieżą widokową. Atrakcji będzie więc co nie miara. Obóz Pokemon Go jest naprawdę pełen wyzwań, zajęć o tematyce Pokemonów, ale nie tylko. Warto skusić się na takie wakacje – mimo, że oparte na grze wirtualnej, będą miały dużo wyzwań w świecie realnym – gry terenowe, ciekawe animacje grupowe, wycieczki – to dostarczy dzieciom wielu nowych wrażeń.

 Obóz Pokemon Go odbywa się nad morzem, a dzieci mieszkają tuż przy plaży. Od morza dzieli je tylko mała leśna wydma. Tuż za nią widać rozegrany piasek, szerokie plaże, kąpieliska kolonijne z ratownikami, przepływające statki i stada mew. Wybierając obóz nad morzem, dajesz swojemu dziecku możliwość wypoczynku w klimacie pełnym jodu, w czystym powietrzu, w terenie ekologicznie czystym i w bliskości z naturą. W takich warunkach organizm dziecka na pewno odżyje, zregeneruje się. Nie bez znaczenia jest też sama zmiana miejsca – dziecko może odreagować codzienne stresy, poznać nowych przyjaciół, którzy mają podobne zainteresowania, a także po prostu beztrosko odpocząć i się bawić – bo od tego przecież są wakacje.

 Obóz Pokemon Go jest:

  • jest bezpieczny, nadzorowany przez Kuratorium Oświaty
  • ma doskonałą, empatyczną kadrę
  • ma bardzo różnorodny program nie pozwalający na nudę
  • pozwala zwiedzić okolicę Koszalina, Mielna, Łazów
  • jest okazją do poznania dzieci o podobnych zainteresowaniach
  • odbywa się w ośrodku z doskonałym zapleczem sportowo – rekreacyjnym

Zapisy na obóz Pokemon Go już trwają. Decyduje kolejność zgłoszeń. Przy zapisie płatna jest zaliczka około 200 złotych, a reszta kwoty – miesiąc przed wyjazdem. Można uzyskać na kolonię dziecka dofinansowanie z zakładu pracy, z funduszu socjalnego lub częściowo zapłacić bonem turystycznym. Obóz Pokemon Go kosztuje 1499 zł lub 1899 zł zależnie od długości pobytu i terminu. Odbywa się w czterach wakacyjnych terminach. Cena zawiera już wszystko, płatny jest wyłącznie dojazd kolonijny jesli dziecko z niego korzysta (jeśli nie – to bez dopłat rodzice przywożą po prostu dziecko na miejsce obozu). Jest to naprawdę ciekawa propozycja na letnie wakacje – warto jak najszybciej rezerwować obóz Pokemon Go, gdyż im szybciej się dziecko zgłosi, tym większa szanasa załapania się na wyjazd.

Miłego lata z Pokemonami!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here