TOP 5 wypożyczalni samochodów w Warszawie z wynajmem długoterminowym

0
426

Wynajem samochodu dotyczy nie tylko wypożyczenia pojazdu na chwilę, na dzień lub tydzień. Coraz częściej firmy oraz osoby prywatne decydują się na wynajem długoterminowy, który niesie ze sobą sporo korzyści. Które wypożyczalnie samochodów w Warszawie oferują wynajem długoterminowy?

Wypożyczalnia samochodów wypozyczalnia-aut24.pl

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie, którą warto sprawdzić to wypozyczalnia-aut24.pl, mająca kilka oddziałów w stolicy oraz w pobliskim Modlinie. Punkty znajdują się m.in. na Dworcu Wschodnim, Dworcu Zachodnim, przy ul. Słomińskiego 6/Andersa czy na Okęciu. Wszystkie samochody z tej wypożyczalni posiadają pełny pakiet ubezpieczeń OC, AC, Asssistance i NWW. Stan techniczny floty jest natomiast regularnie sprawdzany, a każdy z samochodów wyposażony jest w klimatyzację. Przy wynajmie długoterminowym klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny, które warto indywidualnie negocjować. Obejmuje on okres powyżej 18 miesięcy.

 

Wypożyczalnia samochodów Autocash

Kolejną wypożyczalnią z długoterminowym wynajmem samochodów w Warszawie jest Autocash. Znajduje się ona przy ulicy Pilchowickiej 27/3B. W wypożyczalni można wynająć auto nawet na 60 miesięcy. Do wyboru są pojazdy z każdej klasy, nie brakuje nawet busów, vanów i samochodów dostawczych. To właśnie od modelu auta i długości wynajmu uzależniona jest cena wypożyczenia samochodu. Wybrany pojazd można zamówić przez Internet.

 
Wypożyczalnia samochodów Car4vip

Wypożyczalnia samochodów Car4vip znajduje się w Warszawie przy pl. Powstańców Warszawy 2. Oferuje ona nie tylko wynajem długoterminowy, ale też krótkoterminowy. Wypożyczyć auto można także z ochroną lub z kierowcą. Co do wynajmu na dłuższy czas, samochód można pożyczyć na okres dłuższy niż 31 dni. Oferta ta skierowana jest głównie do firm i instytucji, ale i do osób prywatnych. Wypożyczalnia Car4vip ma atrakcyjne ceny oraz bogatą flotę. W wyposażeniu znajdują się samochody miejskie, użytkowe, sportowe, a nawet luksusowe.

 
Wypożyczalnia samochodów Car Net

Wypożyczalnia samochodów Car Net ma swój oddział w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134. Świadczy ona między innymi wynajem długoterminowy ze stałym czynszem przez cały okres trwania umowy. W dodatku po użytkowaniu przez co najmniej rok, w przypadku auta osobowego, można je wykupić w atrakcyjnej cenie. Car Net ma bogato wyposażoną flotę. Znajdują się w niej samochody z wielu autosegmentów. Można nawet wypożyczyć pojazd z automatyczną skrzynią biegów, dostępne są również samochody dostawcze.

 
Wypożyczalnia samochodów Carfree

Wypożyczalnia samochodów Carfree znajduje się przy ulicy Cybernetyki 13A w Warszawie. Oferta wynajmu długoterminowego skierowana jest do firm i osób fizycznych. Samochody wynająć można na okres od 2 do 5 lat. W cenie usługi znajduje się pełne ubezpieczenie, pomoc w sytuacjach awaryjnych, a także auto zastępcze, kiedy niezbędna będzie naprawa. W Carfree wypożyczyć można pojazdy z wielu autosegmentów, w tym budy i samochody dostawcze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here