Zadaszenia samochodowe – dlaczego warto?

0
310

Rozkładane zadaszenia samochodowe są coraz bardziej popularne. Takie zadaszenie można zabrać z sobą w każde miejsce, sprawnie rozłożyć i znacznie zwiększyć komfort wypoczynku. Zadaszenie samochodowe doskonale więc sprawdzi się więc podczas wypadu za miasto i relaksu na łonie natury. Co jeszcze warto wiedzieć na temat takich zadaszeń? Wszystko opisaliśmy poniżej. Zachęcamy do lektury!

Zadaszenia samochodowe – co to?

Zadaszenie samochodowe to markiza, która mocowana jest do dachowego bagażnika samochodowego. Montaż zadaszenia przebiega bardzo sprawnie, wystarczy przykręcić markizę do bagażnika dachowego lub belek poprzecznych. Kolejny krok to wbicie śledzi w ziemię. To wszystko, potem już pozostaje tylko cieszyć się eleganckim zadaszeniem.

Demontaż markizy również przebiega bez najmniejszych problemów – markizę wystarczy zwinąć w rulon i schować do wodoszczelnego pokrowca.

Dlaczego warto zdecydować się na zadaszenie samochodowe?

  • Zadaszenie samochodowe zapewnia doskonałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi – zarówno przed słońcem, jak również przed deszczem czy wiatrem.
  • Aluminiowa konstrukcja sprawia, że zadaszenie jest bardzo lekkie.
  • Zarówno montaż, jak i demontaż zadaszenia przebiegają bardzo sprawnie.
  • Dostępne są zadaszenia o różnej wielkości, dzięki czemu każdy może wybrać model najlepiej dopasowany do własnych potrzeb. Przykładowe wymiary zadaszenia wynoszą 2m x 2,5 m, waga takiej konstrukcji to 9kg.
  • Zadaszenie można bez najmniejszych problemów przewozić w różne miejsca.
  • Zadaszenia są nie tylko bardzo wytrzymałe, ale również estetyczne.

Wild Camp – oferta

Firmą, w ofercie której dostępne są zadaszenia samochodowe jest Wild Camp.

Zadaszenia samochodowe Wild Camp wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Zadaszenie wykonane jest z porządnej, łatwej w utrzymaniu w czystości tkaniny. Tkanina rozprasza światło, jest wodoszczelna i odporna na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne. W konstrukcji zadaszenia wyróżnić również możemy lekką, ale wytrzymałą aluminiową ramę teleskopową.

Zadaszenia samochodowe są bardzo przydatne podczas wszelkiego typu wyjazdów, w szczególności podczas wyjazdów pod namiot. Dzięki zadaszeniu samochodowemu w przeciągu kilku minut można stworzyć wygodny taras. Firma udziela 24-miesięcznej gwarancji, która jest doskonałym potwierdzeniem wysokiej jakości zadaszeń.

Dodamy tutaj jeszcze, że oprócz zadaszeń w ofercie firmy Wild Camp dostępne są również namioty dachowe o różnej wielkości.

Wszystkim, którzy szukają porządnego, a zarazem gustownego zadaszenia samochodowego polecamy ofertę Wild Camp. Zadaszenia z logo wspomnianej firmy z pewnością umili Wam wypoczynek na łonie natury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here